Kompas pre terapeutov

Kráčaj cestou terapeuta v súlade so sebou

Individuálna navigačná pomôcka pre lepšie pochopenie tvojich prirodzených daností a možností ich efektívneho využitia v tvojich terapeutických službách 

Webinár ku Kompasu (záznam)

Na webinári sa dozvieš:

  • Čo sú dary duše a aký je ich význam na ceste terapeuta
  • Prečo je dôležité vedieť skĺbiť naučené zručnosti so svojou prirodzenosťou (svojimi darmi) 
  • Čím svoje dary na ceste terapeuta najčastejšie obmedzujeme, aké sú dôsledky a ako sa tomu vyhnúť
  • Ako môžu vyzerať naše služby, ak v nich dáme priestor našej prirodzenej energii 

Ak uvažuješ o tom vykročiť na cestu terapeuta – človeka, ktorý svojimi zručnosťami a danosťami chce druhých aktívne sprevádzať na ich ceste životom a pomáhať im prekonávať výzvy – alebo si tak už spravila, tak isto sa občas zamýšľaš nad tým:

Získaj v tom všetkom väčšiu jasnosť vďaka Kompasu!

Kompas je individuálna navigačná pomôcka

s hodnotnými individuálnymi informáciami z úrovne tvojej duše, ktoré ti posvietia na tvojej ceste terapeuta. 

V prehľadnom PDF formáte sa dozvieš informácie relevantné pre tvoju terapeutickú prax a tvoje (plánované) služby, ktoré majú za cieľ pomôcť ti: 

Vďaka Kompasu pre terapeutov získaš

Navigáciu a jasnosť

V niektorých otázkach na tvojej ceste terapeuta možno zatiaľ nemáš úplne jasno alebo v nich pociťuješ neistotu. A možno by si preto uvítala iný pohľad na seba – taký, ktorý sa na teba pozerá z odstupu alebo nadhľadu a z ktorého je možné vidieť širší obraz a kontext tvojej cesty, a teda aj dôležité záchytné body pre tvoju navigáciu. Takýto pohľad na seba získaš v Kompase a spolu s ním aj jasnejšiu navigáciu v bode tvojho smerovania a ďalších krokov na ceste terapeuta.

Pevnejšie ukotvenie v tvojej prirodzenosti

Možno aj ty občas pocítiš nutkanie svoje služby a plány prispôsobovať tomu, čo vidíš okolo seba (napr. trendy, konkurencia, očakávania klientov). Aby si si sa takto neodklonila od svojej prirodzenej cesty, tak je dôležité vedieť rozlíšiť, kde sú hranice tvojich daností. Kompas ti preto poskytne také informácie, ktoré ti pomôžu uchopiť svoje prirodzené danosti tak, aby si sa mohla lepšie ukotviť v tom, kým naozaj si, a získala väčšiu odolnosť voči vonkajším vplyvom, trendom a očakávaniam.

Individuálne informácie z úrovne tvojej duše

Každý máme svoj vlastný príbeh, skúsenosti, dary a výzvy, a preto si raz za čas určite zaslúžime skutočne individuálny prístup. Kompas ťa nehádže do jedného vreca s inými ľuďmi, ktorí s tebou zdieľajú podobné charakteristiky, zručnosti a danosti. Za informáciami, ktoré v Kompase dostaneš, nenájdeš žiadne štandardizované postupy alebo výpočty, ale delikátne remeslo, ktoré už niekoľko rokov pre teba cibrím a ktoré už pomohlo mnohým ľuďom s navigáciou na ich individuálnej ceste životom.

Praktický posun na tvojej ceste terapeuta

Informácie, ktoré sa vo svojom Kompase dozvieš, sú odrazom toho, čo potrebuješ pre navigáciu na aktuálnom úseku cesty terapeuta počuť a čomu potrebuješ venovať pozornosť, aby si na tejto napínavej ceste sebarealizácie napredovala efektívne a bez zbytočných odbočiek. Všetky informácie – usmernenia a podnety pre konkrétne kroky – dostaneš v takej forme, ktorú budeš vedieť prakticky uchopiť a pretaviť do tvojej praxe.

V Kompase pre terapeutov sa dozvieš

V Kompase na teba čakajú individuálne informácie rozdelené do týchto kapitol:

Ja ako terapeut

Dozvieš sa, čo je to najdôležitejšie, čo by si mala o sebe v úlohe terapeuta vedieť a čo ti zároveň pomôže položiť pre tvoju terapeutickú prax pevné a udržateľné základy.

Ako pomáham

Spoznáš, čo je tvoj hlavný dar duše a aký prínos dokážeš vďaka nemu sprostredkovať tvojim klientom. Vyjasníš si, s čím im dokážeš pomôcť a kde sú hranice tvojej pomoci.

Ako pracujem

Zistíš, ako môžeš svoje prirodzené dary lepšie prepojiť s naučenými metódami a technikami práce s človekom a aké formy sú pre tvoje služby vhodné a prospešné.

Moje tiene

Posvietiš si na to, čo ti bráni chopiť sa úlohy terapeuta a naplno zapojiť svoje danosti, aby si ako terapeut zažívala spokojnosť a rovnaký pocit z teba mali aj tvoji klienti.

Prezentácia

Dozvieš sa, aké formy komunikácie a prezentácie sú v súlade s tvojou prirodzenosťou a ty ich môžeš bez obáv používať ako svoj rukopis.

Čo povedali o Kompase pre terapeutov

"Moja voľba dopriať si Kompas pre terapeutov bola správna. Prišiel ku mne presne včas a veľmi mi pomohol "upratať si“ v sebe. Jeho silu a dar ale vnímam v tom, že mi poskytuje usmernenie a navigáciu na dlhšie obdobie. Mám v ňom svoje výzvy a naozaj sa ponára do mňa a obsahuje moje aktuálne témy. Pohľad, ktorý sa mi vďaka nemu naskytol, ma naozaj obohatil. Zobrala som lupu na témy, o ktorých som si neuvedomila, že ma až tak oberajú o energiu a naopak ma podporil v tom, kde ju viem získať. Pomojkal ma v mojej jedinečnosti. Kompas je priamy, nekompromisný a pritom láskavý. Potešil ma taktiež praktickými návrhmi, ako sa k témam postaviť. Kompas je praktickou príručkou a zároveň hlbokým vhľadom. Má svoju hodnotu, ktorá mu prináleží. A ja ĎAKUJEM Veronike zaň."
Katka
"Dostala som odpovede na to, čo som podvedome už dávno tušila alebo vedela o sebe, hoci moja myseľ to pravdepodobne úmyselne :o) držala v ústraní. Teším sa a som dojatá z toho, že celý Kompas je pretkaný slovom Láskavosť ako mojim najväčším darom, vďaka ktorému môžem pomáhať svojim klientom sa "zjemniť a otvoriť sa zázrakom života". Pri tejto tvojej formulácii ma zalial pocit šťastia a oči sa zaliali slzami. Veľkým aha-momentom bolo tiež poznanie, že nie obsah ale forma podania je dôležitá. Z toho, že som doteraz dávala väčší dôraz na obsah ako na formu, pramenia aj moje problémy v komunikácii napríklad s rodinnými príslušníkmi. Som ti za Kompas veľmi vďačná, Veronika :o)"
Ivetka
"Akože klobúk dole, je to fakt pecka! Teším sa na celú cestu a veru ma to prekvapilo celé, vôbec by som si ani len netipla, že niečo také je možné. Ale dáva mi to celé zmysel, je to krásna výzva, určite ma to bude napĺňať a teším sa na to, bude to jízda 😀 Už som si posledné 2 týždne presne všímala náznaky tohto smerovania, ktoré v Kompase opisuješ, len som to prikladala niečomu inému a až teraz mi to dáva zmysel... superské!"
Janka
"O niečom takomto, čo je vo mne ukryté, som nevedela. Vyrazilo mi to dych. Zároveň však cítim, že to tam je a že je to niečo, čo už vlastne dávno v hĺbke niekde viem, len som čakala akoby od niekoho potvrdenie, vytiahnutie na povrch, pomenovanie, oslovenie 😉 Po dočítaní Kompasu mám husiu kožu na sebe, priam menšiu zimnicu a predýchavam to celé. Mám pocit, že sa Veronika dotkla, otvorila niečo mega veľké vo mne. Neviem sa dočkať mojich prvých krokov. Sama som zvedavá na túto cestu nového objavovania a skúmania, čo je tu ešte možné. Veľmi sa teším, keď vyskúšam rozohrať naplno paletu mojej novej čítačky. Prvé vizuálne obrazy ako a kde mi už naskočili...ok...prekračujem práve prah svojej ohrádky a idem sa porozhliadnuť, čo sa tam nachádza. 🙂"
Andrea

Kompas je pre teba, ak

* Sem patria služby z rôznych oblastí a odvetví, ktoré majú za cieľ pomôcť človeku v napr. na úrovni zdravia, duševného zdravia, v otázkach osobnostného rozvoja a pri zdolávaní rôznych životných problémov a výziev.

Napríklad: 

Zdravie/telo: ajurvéda, TČM, bodywork, psychosomatika, dietetika, joga, fyzioterapia, masáže, kraniosakrálna terapia, aromaterapia atď. Myseľ/emócie/podvedomé vzorce: Psychológia/psychoterapia, koučing, Thetahealig, Acces Bars, dychové a relaxačné techniky, mindfullness, kineziológia, EFT, SRT, Bachove esencie, NLP, etikoterapia atď. Iné: arteterapia, muzikoterpia, práca s energiou, reiki, kvantovanie, regresná terapia, SRT, Akáša, tarot, astrológia, numerológia atď.

Dostupnosť

Kompas pre terapeutov je dostupný ako súčasť Mentoringu CESTA TERAPEUTA.  

 

Máš ku Kompasu nejaké otázky? Napíš mi na: veronika@cestaterapeuta.sk 

Mgr. Veronika Madudová

Navigačnú pomôcku s názvom Quantasha Kompas plnú individuálnych informácií z úrovne duše som vytvorila v roku 2015 a odvtedy som ju ponúkala v rôznych prevedeniach. Moji klienti mali takto možnosť stretnúť sa s osobným Kompasom (zameraným na témy osobného života a vývoja ako jednotlivec), Kompasom pre rodičov s deťmi a Kompasom pre biznis.

 

Verzia pre terapeutov je najmladšou adaptáciou rokmi overeného modelu poskytovania informácií a navigácie z úrovne duše, ktorý teraz svieti na ceste budúcim, začínajúcim ale aj už „rozbehnutým“ terapeutom.