Kurzy a služby pre terapeutov

Nové

Online workshop: Praktická cenotvorba pre terapeutov

Nauč sa nastaviť si ceny svojich služieb, pretože iba vďaka správne nastaveným cenám si na ceste terapeuta udržíš ekonomickú vitalitu. Exkluzívne k workshopu: Kalkulačka pre terapeutov!

Dostupné ihneď (samoštúdium)

E-Book: Si pripravená začať ponúkať svoje služby?

Otestuj svoju pripravenosť pomáhať druhým prostredníctvom tvojich služieb a získaj hodnotné informácie z praxe, ktoré ti pomôžu prekonať časté pochybnosti a získať väčšiu istotu. 

Online workshop: Zdravá rovnováha v pomáhajúcej profesii

Nauč sa, ako udržať rovnováhu medzi tvojimi potrebami a potrebami tvojich klientov a budovať tak zdravú a udržateľnú prax v rámci pomáhajúcich profesií.

5/5

Online kurz: Tvoja budúcnosť v pomáhajúcej profesii

Získaj praktickú pomoc pri praktických otázkach v začiatkoch tvojej cesty v obľúbenom online kurze pre budúcich a začínajúcich terapeutov a ľudí v pomáhajúcich profesiách.

Individuálne služby

Individuálna konzultácia

Máš konkrétne otázky alebo výzvy, s ktorými by si chcela pomôcť a poradiť? Stretnime sa online na Zoome na hodinovej konzultácii špeciálne pre ľudí v pomáhajúcich profesiách.

Nezmeškaj novinky o aktivitách
v Ceste terapeuta

Zanechaj nám na seba kontakt vyplnením kontaktného formulára a my ťa budeme v rámci nášho newslettera informovať o všetkých novinkách a pripravovaných aktivitách.  

Tvoje osobné údaje (meno a e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme ich na základe tvojho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov. Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.