Praktická cenotvorba

Nauč sa nastaviť si ceny svojich služieb

Online workshop špeciálne pre terapeutov a iné pomáhajúce profesie 

Čo ťa na workshope čaká, najrýchlejšie zistíš 

v tomto krátkom videu: 

Cenotvorba prakticky

Očakávať môžeš praktické informácie, tipy a návody špeciálne pre služby z oblasti pomáhajúcich profesií, ktoré ti pomôžu nastaviť si ceny tvojich služieb a vyvarovať sa častým chybám v cenotvorbe.

Cesta terapeuta kalkulačka

Exkluzívne budeš mať k dispozícii aj našu Kalkulačku pre terapeutov, ktorá ti uľahčí kalkulácie cien tvojich individuálnych, ale aj skupinových služieb v tvojich konkrétnych podmienkach.

Reálne príklady z praxe

Na workshope ti cenotvorbu krok po kroku ukážeme na príkladoch dvoch začínajúcich kolegýň a ich služieb. Uvidíš tak, ako sme pri kalkulácii postupovali, na aké problémy sme narazili a ako sme ich vyriešili.

Ak plánuješ ponúkať vlastné služby v oblasti pomáhajúcich profesií, tak skôr či neskôr budeš riešiť otázku ohodnotenia svojej práce, a teda otázku CENOTVORBY. 

A možno sa (ako väčšina začínajúcich kolegov) v bode cenotvorby rozhodneš pre jednu z dvoch častých stratégií:

Nad cenami svojich služieb by si sa však mal/a zamýšľať pragmaticky a brať pritom ohľad na individuálne špecifiká a podmienky, ktorými sa od ostatných kolegov v pomáhajúcich profesiách líšiš. Sem patria, napríklad:    

Tvoje zámery a plány do budúcna

Ceny za svoje služby si budeš (musieť) nastavovať ináč, ak sú tvoje služby "iba" hobby, od ktorého veľa neočakávaš, a ináč, ak plánuješ svoje služby postupne rozbehnúť, aby si mohol/a, napríklad, odísť zo zamestnania.

Typ služieb a investície

Máš služby, ktoré sú spojené s väčšími investíciami (napr. do špeciálneho vybavenia)? Alebo máš služby, ktoré nie sú až tak známe a budú si vyžadovať väčšie marketingové úsilie (a investície) z tvojej strany? A počítaš s tým vo svojich cenách?

Pred tým...

…ako si ceny svojich služieb nastavíš len tak „od oka“, ťa preto chceme pozvať na workshop, na ktorom ti ukážeme, ako cenotvorbu môžeš uchopiť ináč a lepšie. 

 

Tak, aby sa tvoja vízia o vlastných službách mohla úspešne napĺňať. 

Čo ťa na workshope čaká:

Dĺžka videa: 32:19

Video 1 - Úvod do cenotvorby

Dĺžka videa: 37:51

Video 2 - Ako na to prakticky s Kalkulačkou pre terapeutov

Dĺžka videa: 32:45

Video 3 - Cenotvorba na reálnych príkladoch

Dĺžka videa: 15:22

Video 4 - Ďalšie praktické tipy k cenotvorbe

Dĺžka videa: 4:37

Bonus: Video 5 - Tvoje ďalšie kroky

5/5

Pri kalkuláciách ti bude asistovať naša Kalkulačka pre terapeutov

(Kalkulačka je súčasťou workshopu a budeš ju mať k dispozícii v členskej sekcii s ostatnými obsahmi.)

Čo o workshope ešte potrebuješ vedieť

Workshopom ťa bude sprevádzať

Veronika Madudová

"Vlastné služby z oblasti pomáhajúcich profesií ma živia už viac než osem rokov. Pred tým, ako som sa na cestu pomáhajúcej profesie vydala, som pracovala u daňového poradcu, kde som mala na starosti živnostníkov a menších podnikateľov a mohla som tak pozorovať rôzne prístupy k cenotvorbe a výsledky, ku ktorým tieto prístupy viedli. Zastávam názor, že ekonomické myslenie je potrebné zapájať aj v pomáhajúcich profesiách, ak je naším zámerom budovať udržateľnú hodnotu - ako pre nás, tak aj pre našich klientov. Na tomto workshope ti preto chcem odovzdať hodnotné praktické informácie a tipy z praxe k téme cenotvorby, ktoré ti pomôžu nastaviť si také ceny tvojich služieb, ktoré ti umožnia na ceste pomáhajúcej profesie ďalej rásť - pracovne, ale aj osobnostne."