Praktický sprievodca
práce s klientom

Online workshop pre ľudí v pomáhajúcich profesiách, ktorí chcú zlepšiť

svoje zručnosti práce s klientom.  

Čo vlastne znamená byť dobrým terapeutom? 

Znamená to mať potrebné znalosti v oblasti, v ktorej chceš poskytovať svoje služby, ale aj techniky, postupy a metódy práce s klientom, za pomoci ktorých ho vieš aktívne posúvať na ceste za riešením jeho problému. 

Pre prácu s klientmi sú okrem toho však dôležité aj „softskillové“ zručnosti, ku ktorým patrí, napríklad, empatia, komunikácia a aktívne počúvanie.  

To sú zručnosti, ktoré vo veľkej miere vplývajú na kvalitu pomoci, ktorú vieš svojim klientom ponúknuť, ako aj na kvalitu vzťahu s nimi. Sú to zručnosti, ktoré pre prácu s klientmi potrebuješ nezávisle od tvojej oblasti pôsobenia a zamerania tvojich služieb. A zároveň sú to zručnosti, ktoré môžeš aktívne ďalej rozvíjať, zlepšovať a učiť sa ich správne používať vo svojich konkrétnych službách.  

Ak chceš rozšíriť a zlepšiť svoje "softskillové" zručnosti práce s klientom,

tak si určite nenechaj ujsť tento online workshop, na ktorom sa naučíš, ako

Čo môžeš od workshopu očakávať

Lepší vzťah s klientom

Získaj návod, ktorý ti pomôže budovať dlhodobo kvalitné vzťahy s tvojimi klientmi - počas samotných terapií a aj po ich skončení.

Kľúčové zručnosti

Spoznaj, ktoré "softskillové" zručnosti sa oplatí rozvíjať popri štúdiu odborných znalostí a metód práce s klientom z tvojho oboru, a získaj k nim praktické tipy.

Praktická technika

Nauč sa techniku, za pomoci ktorej si svojho klienta dokážeš lepšie navnímať a zvýšiť tak kvalitu svojich služieb a výsledkov, ktoré vieš s klientom dosiahnuť.

Čo treba vedieť o technike z workshopu

"Technika mimozmyslového navnímania si klienta a napojenia sa na inteligenciu tela, ktorú sa na workshope naučíš, pracuje s rovinou fyzického tela klienta. Dnes už vieme, že každý jeden problém, choroba alebo emócia sídli aj vo fyzickom tele. Táto technika ti pomôže lepšie si nacítiť, kde presne v tele tvojho klienta sa jeho problém nachádza. Túto informáciu vieš následne využiť v kontexte terapie alebo služby, ktorú ponúkaš, a ďalej s ňou pracovať podľa postupov a metód, ktoré si si osvojila v rámci vzdelávania v tvojej konkrétnej oblasti pôsobenia. Na tomto workshope sa nenaučíš žiadne metódy odstránenia tohto problému z fyzického tela. Technika mimozmyslového navnímania si klienta, ktorú na workshope získaš, ti pomôže pri diagnostike stavu tvojho klienta. Túto techniku najviac využijú terapeuti, ktorí pracujú s rovinou tela alebo fyzické telo zahŕňajú do iných procesov terapie či liečenia."
Lenka
lektorka workshopu

Čo ešte potrebuješ vedieť

Workshopom ťa bude sprevádzať

Lenka Madudová

"Individuálnej práci s klientmi v rámci terapií a konzultácii sa venujem viac ako 7 rokov. Ako psychologička viem, že zručnosti terapeuta sa dajú neustále zlepšovať a kultivovať. Ja sama som sa ako terapeut formovala postupne a kľúčové zručnosti, akými sú empatia, komunikácia či aktívne počúvanie, som priebežne cielene rozvíjala a zlepšovala. Po rokoch skúseností viem, ktoré témy a zručnosti sú pre ľudí pôsobiacich v pomáhajúcich profesiách dôležité a na tomto workshope ich chcem preto odovzdať aj tebe."